Atena Międzyzdroje

Dom wczasowy Atena

Dom wczasowy Atena to obiekt należący do Forum-Invest w Międzyzdrojach, który posiada zabytkową architekturę, nawiązującą do budynków z czasów powojennych. Ponadczasowa bryła sprawia, że w XXI wieku Atena nadal nie traci na swej atrakcyjności, jednocześnie zapewniając specyficzny klimat i aurę, której mogą pozazdrościć domy stawiane w nowoczesnej zabudowie. Wnętrze i wyposażenie zostało odpowiednio przygotowane i dostosowane, tak aby spełniało oczekiwania i standardy jakie stawiane są przez gości pragnących wypocząć w naprawdę komfortowych warunkach.

Bez wątpienia inną, równie ważną w przypadku wypoczynku zaletą jest usytuowanie budynku. Atena położona jest na spokojnej i kameralnej uliczce, w sąsiedztwie innych zabytkowych budowli. Ulica ta jest położona równolegle do słynnej promenady nadmorskiej, w odległości ok 50 metrów. Ta odległość sprawia, że okolica jest znacznie bardziej spokojna (niż w przypadku budynków zlokalizowanych przy samej promenadzie), a jednocześnie jest na tyle blisko do morza i plaży (ok 150 metrów do zejścia), że wystarczy krótki spacer, aby móc czerpać pełnymi garściami z tego co daje słońce, piasek i woda morska.

Jak przystało na dzisiejsze standardy każdy pokój w DW Atena posiada własną łazienkę oraz dostęp do informacji i rozrywki – telewizja i bezprzewodowy internet Wi-Fi.

 

Dostępne miejsca noclegowe w DW Atena:

  • 39 miejsc noclegowych w 17 pokojach,
  • pokoje 1, 2 i 3-osobowe,

Udogodnienia i atrakcje:

  • bliska odległoćć od morza (ok 150 m.),
  • pokoje z łazienkami,
  • telewizor w pokoju,
  • bezprzewodowy dostęp do internetu,
  • cicha i spokojna okolica,

Galeria zdjęć DW Atena:

Kontakt:

DW Atena
72-500 Międzyzdroje
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 12

Recepcja centralna
ul. Promenada Gwiazd 4
72-500 Międzyzdroje
Tel. 91 32 80 567
Fax.91 32 20 044
e-mail: miedzyzdroje@foruminvest.pl

W DW Atena doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17:00, a kończy o 13:00

Mapka i wskazówki dojazdu:


Wyświetl większą mapę