Oferty specjalne

Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca w DW Posejdon, którego urok urzeknie Was swoim ciepłem. Miejsca, w którym każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, dzięki czemu będziesz mógł się odrobinę zapomnieć i nie przejmować się otaczającą rzeczywistością. Dołożymy wszelkich starań, aby chwile przeżyte podczas zabiegów pozostały z Państwem na długo.

przeczytaj więcej o… Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zdrowie jest najlepszą inwestycją – obecnie jak i na przyszłość. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty turnusów rehabilitacyjnych w Domu Wczasowym Posejdon w Międzyzdrojach. W Państwa ręce oddajemy nowoczesną i starannie wyposażoną w nowoczesne urządzenia bazę zabiegową, gwarantując tym samym profesjonalne leczenie i rehabilitacje.

przeczytaj więcej o… Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

Wakacyjny wypoczynek nad morzem

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnych chwil nad morzem w Międzyzdrojach w trakcie gorącego sezonu letniego. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pośród zieleni parku narodowego, wsłuchując się w szum fal i wiatru ,można nieco zwolnić w pogoni za codziennością i odpocząć.

przeczytaj więcej o… Wakacyjny wypoczynek nad morzem

7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy pobyt nad morzem, przygotowaliśmy ofertę pobytu 7-dniowego, w trakcie którego nie tylko będą Państwo mogli odpocząć, ale również skorzystać z oferty zabiegów zdrowotnych, wykonywanych zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę specjalną, dzięki której będą Państwo mogli nie tylko zrelaksować się po trudach życia codziennego, ale także podreperować zdrowie w trakcie zabiegów zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami

Pobyt dla seniorów 7 dni 2021

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez Forum-Invest w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni 2021

pobyt uzdrowiskowy
Forum-Invest Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni