Oferty specjalne

Wakacyjny wypoczynek nad morzem

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnych chwil nad morzem w Międzyzdrojach w trakcie gorącego sezonu letniego. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pośród zieleni parku narodowego, wsłuchując się w szum fal i wiatru ,można nieco zwolnić w pogoni za codziennością i odpocząć. Gościom pragnącym zaznać nieco relaksu zapewniamy odpowiednie warunki do wypoczynku dla singli, par, całych rodzin i oczywiście grup znajomych.

przeczytaj więcej o… Wakacyjny wypoczynek nad morzem

 

Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca w DW Posejdon, którego urok urzeknie Was swoim ciepłem. Miejsca, w którym każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, dzięki czemu będziesz mógł się odrobinę zapomnieć i nie przejmować się otaczającą rzeczywistością. Dołożymy wszelkich starań, aby chwile przeżyte podczas zabiegów pozostały z Państwem na długo.

przeczytaj więcej o… Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

 

Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zdrowie jest najlepszą inwestycją – obecnie jak i na przyszłość. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty turnusów rehabilitacyjnych w Domu Wczasowym Posejdon w Międzyzdrojach. W Państwa ręce oddajemy nowoczesną i starannie wyposażoną w nowoczesne urządzenia bazę zabiegową, gwarantując tym samym profesjonalne leczenie i rehabilitacje.

przeczytaj więcej o… Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

 

7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy pobyt nad morzem, przygotowaliśmy ofertę pobytu 7-dniowego, w trakcie którego nie tylko będą Państwo mogli odpocząć, ale również skorzystać z oferty zabiegów zdrowotnych, wykonywanych zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

 

14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę specjalną, dzięki której będą Państwo mogli nie tylko zrelaksować się po trudach życia codziennego, ale także podreperować zdrowie w trakcie zabiegów zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami