Oferty specjalne

Majówka nad morzem

czerwiec w DW Polonia i DW Victoria
Majówka w Międzyzdrojach to wspaniała okazja do rodzinnego wypoczynku nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim. W maju gdy przyroda już wybudziła się do życia po długim, zimowym śnie, chyba nie ma lepszej okolicy do wypoczynku niż polskie wybrzeże w miejscowości Międzyzdroje.

przeczytaj więcej o… Majówka nad morzem

Długi weekend czerwcowy – Boże Ciało


Przegapiłeś tegoroczny długi weekend majowy? A może szef nie dał Ci wolnego? Nic straconego. Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnych chwil nad morzem w Międzyzdrojach na początku czerwca. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pośród zieleni parku narodowego, wsłuchując się w szum fal i wiatru ,można nieco zwolnić w pogoni za codziennością i odpocząć.

przeczytaj więcej o… Długi weekend – Boże Ciało nad morzem

Pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez FWP w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni

pobyt uzdrowiskowy
FWP oddział Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni