Oferty specjalne

Boże Narodzenie w Międzyzdrojach

Boże Narodzenie w Międzyzdrojach

FWP Międzyzdroje zaprasza Państwa do spędzenia tegorocznych, wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia nad morzem. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje pozwalające spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i rodzinnej atmosferze.

przeczytaj więcej o… Boże Narodzenie w Międzyzdrojach

Sylwester nad morzem w Międzyzdrojach

sylwester Międzyzdroje

Zapraszamy Państwa do spędzenia ostatnich chwil starego 2017 roku i przywitania nowego, 2018 roku nad morzem w Międzyzdrojach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pobyt 3 i 5 dniowe z licznymi atrakcjami, które dodatkowo sprawią, że pobyt w DW Posejdon będzie jeszcze bardziej przyjemny.

przeczytaj więcej o… Sylwester nad morzem w Międzyzdrojach

Pobyty 50+

Pobyty 50+

Zapraszamy naszych najdroższych seniorów do skorzystania z oferty specjalnej: 7 lub 14 dniowego pobytu 50+. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które ukończyły 50 lat i pragną wypocząć nad naszym, pięknym Morzem Bałtyckim.

przeczytaj więcej o… pobyt 50+

Pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez FWP w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni

pobyt uzdrowiskowy
FWP oddział Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni