Oferty specjalne

Wielkanoc w Międzyzdrojach

Wielkanoc Międzyzdroje

Wielkanoc nad morzem jest doskonałą alternatywą na spędzenie tych wyjątkowych chwil w gronie rodziny lub przyjaciół. Morze Bałtyckie jak i cała okolica miejscowości Międzyzdroje są wyjątkowo urokliwe wiosną, gdy przyroda budzi się do życia po zimowym śnie. Długie spacery wzdłuż plaży lub po terenie Wolińskiego Parku Narodowego, nie tylko zacieśniają rodzinne więzi, ale również są niezwykle odprężające i relaksujące.

przeczytaj więcej o.. Wielkanoc w Międzyzdrojach

Majówka nad morzem

czerwiec w DW Polonia i DW Victoria

Majówka w Międzyzdrojach to wspaniała okazja do rodzinnego wypoczynku nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim. W maju gdy przyroda już wybudziła się do życia po długim, zimowym śnie, chyba nie ma lepszej okolicy do wypoczynku niż polskie wybrzeże w miejscowości Międzyzdroje. Wspaniałe nadmorskie krajobrazy łączące się z gęstymi lasami Parku Narodowego, jod i wiele innych dobroczynnych składników mineralnych w powietrzu, świeża bryza nadmorska, śpiew mew oraz przede wszystkim cisza i spokój – wszystko to znajdziecie w jednym miejscu, w Międzyzdrojach!

przeczytaj więcej o.. majówka nad morzem

Uuuupalne lato nad morzem

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnych chwil nad morzem w Międzyzdrojach od początku lipca aż do końca sierpnia. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pośród zieleni parku narodowego, wsłuchując się w szum fal i wiatru ,można nieco zwolnić w pogoni za codziennością i odpocząć. Gościom pragnącym zaznać nieco relaksu zapewniamy odpowiednie warunki do wypoczynku dla singli, par, całych rodzin i oczywiście grup znajomych.

przeczytaj więcej o.. uuuupalne lato nad morzem

Pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez Forum-Invest w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni

pobyt uzdrowiskowy
Forum-Invest Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni