Oferty specjalne

Pobyt świąteczno-noworoczny w Międzyzdrojach


Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia oraz powitania Nowego Roku nad morzem Bałtyckim w Międzyzdrojach. Okres świąteczny to nie tylko idealna okazja do błogiego wypoczynku, ale także możliwość zatroszczenia się o swoje zdrowie.

przeczytaj więcej o… Pobyt świąteczno-noworoczny w Międzyzdrojach

Święta Bożego Narodzenia w Międzyzdrojach

Forum Invest Sp. z o. o. Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje zaprasza Państwa do spędzenia tegorocznych, wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia nad morzem. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje pozwalające spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i rodzinnej atmosferze.

przeczytaj więcej o… Święta Bożego Narodzenia w Międzyzdrojach

Sylwester nad morzem w Międzyzdrojach

Dla wszystkich naszych gości, którzy pragną przeżyć niezwykłe chwile i atrakcje związane z sylwestrem nad morzem przygotowaliśmy specjalne pobyty noworoczne: 3, 5 i 7-dniowe. Nie czekaj do ostatniej chwili, namów rodzinę, przyjaciół, grupę znajomych i przeżyjcie wspólnie niezapomniane chwile nad morzem w trakcie pobytu sylwestrowego w DW Posejdon.

przeczytaj więcej o… Sylwester nad morzem w Międzyzdrojach

Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca w DW Posejdon, którego urok urzeknie Was swoim ciepłem. Miejsca, w którym każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, dzięki czemu będziesz mógł się odrobinę zapomnieć i nie przejmować się otaczającą rzeczywistością. Dołożymy wszelkich starań, aby chwile przeżyte podczas zabiegów pozostały z Państwem na długo.

przeczytaj więcej o… Zabiegi rehabilitacyjne w DW Posejdon

Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

Zdrowie jest najlepszą inwestycją – obecnie jak i na przyszłość. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty turnusów rehabilitacyjnych w Domu Wczasowym Posejdon w Międzyzdrojach. W Państwa ręce oddajemy nowoczesną i starannie wyposażoną w nowoczesne urządzenia bazę zabiegową, gwarantując tym samym profesjonalne leczenie i rehabilitacje.

przeczytaj więcej o… Turnusy rehabilitacyjne w DW Posejdon

7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy pobyt nad morzem, przygotowaliśmy ofertę pobytu 7-dniowego, w trakcie którego nie tylko będą Państwo mogli odpocząć, ale również skorzystać z oferty zabiegów zdrowotnych, wykonywanych zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 7-dniowy pobyty zdrowotne z zabiegami

14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę specjalną, dzięki której będą Państwo mogli nie tylko zrelaksować się po trudach życia codziennego, ale także podreperować zdrowie w trakcie zabiegów zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty.

przeczytaj więcej o… 14-dniowe pobyty zdrowotne z zabiegami

Pobyt dla seniorów 7 dni 2021

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez Forum-Invest w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni 2021

pobyt uzdrowiskowy
Forum-Invest Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni