Oferty specjalne

Wielkanoc w Międzyzdrojach

Wielkanoc MiędzyzdrojeWielkanoc nad morzem jest doskonałą alternatywą na spędzenie tych wyjątkowych chwil w gronie rodziny lub przyjaciół. Forum-Invest Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje sprawi, że okres Świąt Wielkanocnych spędzony nad morzem Bałtyckim utkwi w Państwa pamięci na długo. Wielkanoc nad morzem w Międzyzdrojach jest nie tylko miłym i przyjemnym przeżyciem, ale także bardzo korzystnym dla organizmu.

przeczytaj więcej o… Wielkanoc w Międzyzdrojach

Pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez Forum-Invest w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni

pobyt uzdrowiskowy
Forum-Invest Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni