Oferty specjalne

Rodzinne ferie nad morzem


Nie masz pomysłu jak zorganizować ferie dla najmłodszych? Przygotowaliśmy dla całej Twojej rodziny wyjątkową ofertę – ferie nad morzem. Nie musisz już zastanawiać się jak zorganizować czas dla dzieci w czasie przerwy szkolnej. Jedyne co musisz to… spakować walizki, zabrać dobry humor i przyjechać do Międzyzdrojów do DW Posejdon.

przeczytaj więcej o… rodzinne ferie nad morzem

Romantyczny weekend nad morzem


Zastanawiasz się jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce? Mamy na to doskonały pomysł. Spędź wspólnie z najbliższą Ci osobą romantyczny weekend tylko we dwoje nad morzem. Przygotowaliśmy dla naszych gości specjalne dodatki w trakcie pobytu, dzięki którym poczujecie się wyjątkowo.

przeczytaj więcej o… Romantyczny weekend nad morzem

Wielkanoc w Międzyzdrojach

Wielkanoc Międzyzdroje
Wielkanoc nad morzem jest doskonałą alternatywą na spędzenie tych wyjątkowych chwil w gronie rodziny lub przyjaciół. Morze Bałtyckie jak i cała okolica miejscowości Międzyzdroje są wyjątkowo urokliwe wiosną, gdy przyroda budzi się do życia po zimowym śnie.

przeczytaj więcej o… Wielkanoc w Międzyzdrojach

Majówka nad morzem

czerwiec w DW Polonia i DW Victoria
Majówka w Międzyzdrojach to wspaniała okazja do rodzinnego wypoczynku nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim. W maju gdy przyroda już wybudziła się do życia po długim, zimowym śnie, chyba nie ma lepszej okolicy do wypoczynku niż polskie wybrzeże w miejscowości Międzyzdroje.

przeczytaj więcej o… Majówka nad morzem

Pobyty 50+

Pobyty 50+

Zapraszamy naszych najdroższych seniorów do skorzystania z oferty specjalnej: 7 lub 14 dniowego pobytu 50+. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które ukończyły 50 lat i pragną wypocząć nad naszym, pięknym Morzem Bałtyckim.

przeczytaj więcej o… pobyt 50+

Pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów
Z myślą o naszych Klientach będących w „kwiecie wieku” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 7-dnio dniowe pobyty dla seniorów. Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie mają morskie powietrze oraz zabiegi specjalne oferowane przez FWP w Międzyzdrojach.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 7 dni

Pobyt dla seniorów 14 dni

pobyt uzdrowiskowy
FWP oddział Międzyzdroje specjalnie dla swoich Klientów przygotował wyjątkową ofertę na pobyty 14-sto dniowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz terminów możliwych do wykorzystania, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie czas na relaks i wypoczynek nad naszym pięknym morzem.

przeczytaj więcej o… pobyt dla seniorów 14 dni