O Forum-Invest Sp. z o. o. w Międzyzdrojach

Forum-Invest Spółka z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych organizatorów wczasów i wypoczynku w Polsce. Na rynku usług turystycznych Forum-Invest działa od wielu lat, kierując swoją ofertę noclegową zarówno dla gości indywidualnych, klientów biznesowych jak i grup zorganizowanych. Na początku swojej działalności jeszcze jako FWP, został powołany jako instytucja związkowa, organizująca wypoczynek rodzinny dla pracowników, w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych naszego kraju w m. in. właśnie w Międzyzdrojach. W dniu dzisiejszym Forum-Invest dostosowując się do wymagań rynkowych prowadzi działalność turystyczną na wolnym rynku, skierowaną dla klienta krajowego oraz gości zagranicznych. Specjalnością Forum-Invest jest przede wszystkim oferta wypoczynku dla całych rodzin (firma przyjazna dzieciom i rodzinie), jak również wypoczynku indywidualnego w systemie całorocznym. Zapewniamy również organizację pobytów grupowych takich jak: kolonie, wycieczki dla szkół, wycieczki dla zakładów pracy, konferencje i spotkania integracyjne. W wielu obiektach należących do Forum-Invest świadczone są komercyjne usługi o charakterze uzdrowiskowo-przyrodoleczniczym – m in. w Międzyzdrojach.

Baza noclegowa Forum-Invest na terenie miejscowości nadmorskiej Międzyzdroje obejmuje aktualnie trzy budynki, zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnej części miasta, jaką jest promenada nadmorska oraz przy uliczkach do niej przyległych. Domy wczasowe posiadają pokoje jedno-, dwu-, trzy- i cztero-osobowe o zróżnicowanym standardzie oraz wysokiej klasy apartamenty. Zabytkowa architektura i doskonała lokalizacja budynków, a także bogata oferta produktowa oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych z pewnością uświetnią Państwa pobyt w „perle Bałtyku” jak często nazywane są Międzyzdroje. Nie bez znaczenia dla jakości wypoczynku jest również prawdziwie domowa kuchnia serwowana w stołówce oraz profesjonalna kadra pracownicza dbająca o to, aby pobyt w Międzyzdrojach był udany i wyjątkowy.

Czysta i szeroka plaża zachęca latem do czerpania ze wszystkich dobrodziejstw kurortu – kąpieli morskich, błogiego leżakowania i prażenia się w słońcu, czy relaksujących spacerów wzdłuż brzegu morza. Osoby pragnące aktywnie spędzić czas w trakcie pobytu również znajdą masę atrakcji i to niezależnie od pory roku. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do długich spacerów, jazdy na rowerze oraz innych aktywnych form wypoczynku. Niezwykłe zróżnicowanie terenu zarówno pod względem trudności tras jak i krajobrazu sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Życząc Państwu przyjemnego spędzenia czasu i wspaniałych wczasów w Międzyzdrojach, Forum-Invest Sp. z o. o. Zespół Domów Wczasowych Międzyzdroje wyraża głęboką nadzieję, że pobyt w Międzyzdrojach spełni Państwa oczekiwania dotyczące udanego urlopu oraz utwierdzi Państwa w przekonaniu o właściwym wyborze.

Pracownicy Forum-Invest Sp. z o.o.
Zespół Domów Wczasowych