O FWP w Międzyzdrojach

FWP w Międzyzdrojach

Fundusz Wczasów Pracowniczych Spółka z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych organizatorów wczasów i wypoczynku w Polsce. Na rynku usług turystycznych FWP działa nieprzerwanie od ponad 60-ciu lat, kierując swoją ofertę noclegową zarówno dla gości indywidualnych, klientów biznesowych jak i grup zorganizowanych. Na początku swojej działalności FWP został powołany jako instytucja związkowa, organizująca wypoczynek rodzinny dla pracowników, w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych naszego kraju w m. in. właśnie w Międzyzdrojach. W dniu dzisiejszym FWP dostosowując się do wymagań rynkowych prowadzi działalność turystyczną na wolnym rynku, skierowaną dla klienta krajowego oraz gości zagranicznych. Specjalnością FWP jest przede wszystkim oferta wypoczynku dla całych rodzin (firma przyjazna dzieciom i rodzinie), jak również wypoczynku indywidualnego w systemie całorocznym. Zapewniamy również organizację pobytów grupowych takich jak: kolonie, wycieczki dla szkół, wycieczki dla zakładów pracy, konferencje i spotkania integracyjne. W wielu obiektachj należących do FWP świadczone są komercyjne usługi o charakterze uzdrowiskowo-przyrodoleczniczym – m in. w Międzyzdrojach.

Baza noclegowa FWP na terenie miejscowości nadmorskiej Międzyzdroje obejmuje aktualnie pięć budynków, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnej części miasta, jaką jest promenada nadmorska oraz przy uliczkach do niej przyległych. Domy wczasowe posiadają pokoje jedno-, dwu-, trzy- i cztero-osobowe o zróżnicowanym standardzie oraz wysokiej klasy apartamenty. Zabytkowa architektura i doskonała lokalizacja budynków, a także bogata oferta produktowa oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych z pewnością uświetnią Państwa pobyt w „perle Bałtyku” jak często nazywane są Międzyzdroje. Nie bez znaczenia dla jakości wypoczynku jest również prawdziwie domowa kuchnia serwowana w stołówce oraz profesjonalna kadra pracownicza dbająca o to, aby pobyt w Międzyzdrojach był udany i wyjątkowy.

Czysta i szeroka plaża zachęca latem do czerpania ze wszystkich dobrodziejstw kurortu – kąpieli morskich, błogiego leżakowania i prażenia się w słońcu, czy relaksujących spacerów wzdłuż brzegu morza. Osoby pragnące aktywnie spędzić czas w trakcie pobytu również znajdą masę atrakcji i to niezależnie od pory roku. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do długich spacerów, jazdy na rowerze oraz innych aktywnych form wypoczynku. Niezwykłe zróżnicowanie terenu zarówno pod względem trudności tras jak i krajobrazu sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Życząc Państwu przyjemnego spędzenia czasu i wspaniałych wczasów w Międzyzdrojach, FWP oddział Międzyzdroje wyraża głęboką nadzieję, że pobyt w Międzyzdrojach spełni Państwa oczekiwania dotyczące udanego urlopu oraz utwierdzi Państwa w przekonaniu o właściwym wyborze.

Pracownicy FWP Sp. z o.o.
Zespół Wczasowy Międzyzdroje